Türkiye'de Hava Durumu

benim şehir: Ankara +3°

Paylaş

Site Bilgileri HaDurumu.com

Hava HaDurumu.com sitesi mevcut hava durumu hakkında bilgi sağlar. 53 ülke ve 2.000 'den fazla şehirin 10 gün boyunca saat ve hava durumu ile hava değişikliklerini bulabilirsiniz.

Türkiye'de hava durumu sitemiz, güncel bilgileri ve en eksiksiz doğru kapsamlı bilgiyi vermektedir. Tüm hava durumu verileri her 30 dakikada bir güncellenmektedir.

Türkiye şehirlerinin kapsamlı meteorolojı haberlerini, hava tahminlerini , Türkiye'nin il, ilçe, kent ve kasabalarını kapsayan 2000 noktada görebilirsiniz.

Sitedeki bilgiler önemli hava durumu verilerini içerir: gece sıcaklığı , gündüz ısı değişiklikleri, gün için maksimum ve minimum sıcaklıklar, atmosferik basınç, rüzgar şiddeti ve yönü, günlük yağış, hava nemi, yollarda görünürlüğü, güneş ultraviyole ışın gücü, gündoğumu ve günbatımı olarak detaylı bir şekilde size sunulmuştur..,

Her şehrin yerel hava istasyonlardan elde edilen hava parametrelerine dayalı sunum, her türlü hava bilgileri "Olduğu gibi" verilmiştir.Site çalışmaları ve güncellemeleri otomatik sunum olarak elde edilmektedir. Sitemizde hava istasyonlarından alınan bilgiler ve sitede yayınlanan hava durumu verileri sunulmaktadır .Eksık veya yanlış bilgi tarafımızdan kaynaklı olmayıp, sorumlulukta bizlere ait değildir.

Hava durumu bilgileri gerekçe Şartları:
Site, internet kaynakları ile çalışır, ve hava durumu bilgileri yetkili distribütörü Türkiye olarak hava widget. Web sitesine HaDurumu.com için Şartlar ve alıntılar de tarif için işbirliğine bakınız.
Alıntının kurallarının ihlali, uluslararası telif hakları ve büyük bir para cezası ihlaline yol açar.

Önerileriniz veya hizmet hakkında sorularınız varsa lutfen bize yazın.