Türkiye'de Hava Durumu

benim şehir: Ankara +3°

Paylaş

işbirliği

Hava durumu hizmeti Hadurumu.com, Türkiye şehirlerinde hava durumu verilerini web siteniz için sağlamaktadır. İhtiyaçlarınız ve sitenizin tasarımını göz önüne alarak,widgetler seçilebilir veya kişisel widgetler sağlanabilir.

Web sitenizde ki hava Widget i,sitenizi bilgilendirici ve ziyaretçiler için çekici bir hale getirmektedir.

Hadurumu.com verileri, kesinlikle yasal verilerdir. Hadurumu.com mevcut widgetler şeklinde Türkiye için Foreca hava verisi ile dağıtılmak için lisansa sahiptir.

Yasallığa ek olarak, Hadurumu.com için tahminlerin istikrarlı ve doğru kaynaktan,Türkiye'deki güncel hava durumu bilgilerini sağlar.

Türkiye'de il,ilçe ve kasabalarda 2000 noktada hava durumu verileri mevcuttur.

Bir widget nasıl alınır?

Zaten hazır bir çözüm var. - hava widget

Siteniz için biz kişiselleştirilmiş Widget sunabiliriz. Hadurumu.com Servis hizmeti vermektedir. Oluşturma kolaydır ve bakım gerektirmez. Bilgi için
Bize Yazın

Hava durumu hakkında detaylı bilgi almak için?

Hazır widget'larin verdiği bilgiden daha fazla hava durumu bilgisi gerekiyorsa, bu tür bilgileri sunmaya hazırız. Hazır xml veya mevcut hava ek veriler ile hava modülü geliştirilmesi: rüzgar, basınç, nem, görüş kuvveti ve tum diğer hava durumu bilgileri ücretsiz olarak verilir. Destek, servis Hadurumu.com referansi ve kalitesiyle veriler.
Bilgi için Bize Yazın